Restauracja Emalia Zabłocie w Krakowie

GDZIE PRZEMYSŁOWA HISTORIA SPOTYKA SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Miejsce, w którym czas zwalnia, by pozwolić naszym Gościom cieszyć się smakiem serwowanego menu i rozkoszować atmosferą przytulnego wnętrza, w industrialnym stylu.
Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, romantyczna kolacja, świętowanie sukcesu czy spotkanie po latach, każda okazja jest dobra, by odwiedzić kultowe miejsce na Zabłociu. Polska kuchnia i światowe specjały, dzięki kreatywności najlepszego Szefa kuchni, podbiją serca i podniebienia naszych Gości. Witajcie w Emalii!

Zobacz jak o nas mówią w sieci…

WYJĄTKOWE HISTORIE W EMALII

Imprezy okazjonalne

NIC NIE ŁĄCZY LUDZI TAK, JAK DOBRE JEDZENIE

Życzenia naszych Gości to wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać dochowując najwyższej staranności i dbając o każdy szczegół. Świąteczny obiad, impreza firmowa, urodziny, imieniny, komunie, śluby czy jubileusze – każda okazja jest ważna, a w Emalii wiemy, jak sprawić by były to niezapomniane spotkania.

Opinie

4,6 (3 424)
Zobacz więcej opinii
Alisa Shynkarenko
Alisa Shynkarenko 7 godzin temu

Sky Maverick
Sky Maverick 20 godzin temu

Luk Mar
Luk Mar 1 dzień temu

Jak zawsze, czy śniadanie czy obiad, mega pysznie!!! Jak zawsze bardzo mila obsługa! Wracamy z przyjemnością :))))

Mary White
Mary White 1 dzień temu

We have loved coming to Emalia over the last 5 years & always had a lovely experience.

Sebastian Bożko
Sebastian Bożko 1 dzień temu

Bardzo przyjemne miejsce na śniadanie w Krakowie. Jedzenie jest smaczne, świeże i dobrze podane, a obsługa sprawna i miła. Często przychodzę tutaj na śniadanie z rodziną i przyjaciółmi. To dobre miejsce na spokojny początek dnia przy kawie.

Marcin Wołkowski
Marcin Wołkowski 2 dni temu

Najlepsze obiady i śniadania

Oscar Ferraris
Oscar Ferraris 4 dni temu

Consigliato prezzi e cibo ottimi

Antek Zięba
Antek Zięba 6 dni temu

Dzisiaj zamówiłem przez Wolt kotleta schabowego. Najlepszy jakiego jadłem w życiu w jakiejkolwiek restauracji - 100/10! Nie zmieniajcie się :)

Diana M
Diana M 6 dni temu

Byliśmy tu pierwszy raz. Świetna obsługa. Ogólnie dobra atmosfera.